TИГЪРА

ТИГЪРА

ИндексИндекс  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Lead by Example
Пет Ное 11, 2011 8:36 am by mrsamct

» Provide Encouragement During Setbacks

» Avoid Eating Out

» Travel to Thailand and Experience the Exotic and Adventurous City
Пет Ное 04, 2011 7:10 pm by mrsamct

» Here We Are About To Tell You Just How To Work With Your Keywords Properly

» The invention of Marnot down jacket

» Be Personal with DIY Gifts
Чет Ное 03, 2011 7:04 pm by mrsamct

» Creative Jobs can Help you Earn More

» Are You An Inventor? Probably So.

ГЛАСУВАЙ ЗА НАС
OverTop : класация на български сайтове
picbg
vbox7
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
БГ Фонетика
picbg
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Affiliates
free forum

Share | 

Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
StickyFingaz

Брой мнения: 128
Местожителство: Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Чет Окт 22, 2009 7:52 pm

az sum mom4e na 17 godini i v4era bqx na selo i re6ix da se porazkaram malko iz seloto i otidoh do qzovira i tam gledam edin kon vurzan i nadurven hui samo go poglednah isi vikam toq ot mene li sa durvi 6to nqma6e ni6to i nikoi naokola i otdoh do konq i mu hvanah kura i po4nah da go lapam stana mo mno qko oba4e tupoto e 4e konq ze d amurda i ma hvana strax da ne ma ritne i se mahnah i tukmo 6e si digam ga6tite az gi bqh svalil 6oto se 4esah po anusa dokato mu lapah i doidoha moite priqteli ot seloto i me vidqha s konq i zeha da vikat i izbqgaha mene me hvana sram i ibqgah navutre v gorata i kum 1 4asa ve4erta kato re6ih da se prebera ve4e na6te susu si4kite kom6ii e priqtelite mi eba po4ti cqloto selo u nas na dvora i ma 4akat i na6iq kat ma vidq po4na da vika pred si4ki 66to sum lapal na konq i ma nakara da kaja pred cqloto selo 4e nikoga ve4 nqma da lapam na kon
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Чет Окт 22, 2009 8:54 pm

Edna ve4er si stoqh v nas i sku4aeh! Obadih se na Evgeni, i kakto vseki pat, toi kaza, idvam! Vrazkata ni be6e 4isto seksualna, pone taka si mislehme i dvamata.Vijdahme se po 3-4 pati v sedmicata! Toi idva6e ili az v tqh, no kato 4e li ima6e i obi4! Vinagi se gu6kahme sled seks i ostavahme da spim zaedno prez no6ta, a na drugiq den, kafeta , razhodka i vseki po patq si! Ima5e no6ti v koito se zasipvahme s sms-i, no tova e druga istoriq! Toi be6e strahoten lubovnik!
I to4no tazi ve4er, toi otnovo doide, i kakto vinagi s 6okolad i vino!
Vednaga me zaceluva po ustnite, sable4e me bavno i santimetar p osantim me naceluva po cqloto tqlo! Vazbudeh se ujasno mnogo ot daha mu i ot parfuma koito izla4va6e i bavno spusnah raka kam penisa mu! Toi me poloji na divana, az sednah i leko zapo4na da me gali po klitora! Vazbudeh se mn silno, blikna struqta vlaga ot men, i toi si navrq prastite - 3 mislq vav putkata mi! Samo pa6kah, neznaeh kakvo da napravq!
Kazah mu da spre za malko 4e 6te svar6a!....Hvanah 4lena mu i zapo4nah da go oblizvam! Nadarvi se mnogo! Obarna me na zadna pra6ka i mi go napaha silno v putkata! S ednata si raka si tarkah klitora kato leko dokosvah i negoviq 4len!
Nablijava6e momenta i toi sprq! Vze edin banana, sloji mu prezarvativ i mi go pahna v putkata! Izvadi go sled 5 min, obeli go i go izqdahme zaedno! Vze smetanata ot hladilnika, na sprei, i namaza putkata mi! Be6e studena smetanata, i zapo4na da me blije po klitora! Nqmam dumi da opi6a kolko mn mi be6e gotino! Otnovo mi vkara kura si, be6e mn dalag, s tova go pomnq vse! Az pak se tarkah i taka svar6ihme i dvamata! Ne6to strahotno be6e! Mn e qko! E kak mi lipsva! No sme mn na dale4e ve4e! Evgeni-tova e samo ime za istoriqta, ako se poznae6 - lipsva6 mi, drugo nqmam kakvo da kaja!
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Чет Окт 22, 2009 8:54 pm

az-sm osinoven bjx ha 10godini kogato me osinovi mama tj si imase mnogo tapkaji vednj vljzox v stajta dokato tj se jukase kogato me vidj tj mnogo se jdosa skoji imi udari dva samara imi kaza zasto nesi stuj v stajta i me obidi je sm bil osinoven no kakto dae az izljzox vednaga no tj me izvika imi kaza je vreme da opoznaj seksa nakarame dase sblica imigo iskara izapojna da mi duxa razbirase az slet sekudi se ispraznix b ostata i tj go izglta bez dakaje nisto prodalji vdigna migo pak i me nakara da go vkaram v putkatai a drygij stoese i gledase azkak j jukam no az pak svrsix v puteto na mama tj stana grabname i kaza trjbva da se naujis da izdrjas po dlgo i pak go lapna az pak se vzbudix i tj nakara onij da igo vkara v zadnika az v putito ij sksaxme ot jukane
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:25 pm

една вечер бях на купон в един приятел и там разбрах че едно хубаво маце като се понапие и много иска да я ебат и то така стана.След купона я заведох в къщи и след като ми нарпави свирка която много ме искефи и го наврях в путката но да ви кажа сигурно 15 минути съм ръгал нищо защото путката и беше като кофа никаква наслада не испитах и се направих че ми дойде и уж че се празня .После отидох в кенефа и си направих яка чекия ебати путката.
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:26 pm

Семейна съм на 32 год. Не ми е в стила изневярата до вчера. Срещнах се с един мъж с който си чатим от доста време. Повода беше кафе ,но имаше и последствия. Не беше някой красавец / мъжа ми е 10 пъти по-хубав от него /, но нещо много ме привлече в него. След кафето следваше ресторант и явно той усети раздвоението ми м/у него и верността към съпруга ми.Беше вече към 21ч. вечерта, а на мен не ми се прибираше. Още след като влязох в колата да ме закара до нас той започна да ме целува и ръцете му бяха навсякъде по тялото ми. Свърших от пръстите му в колата. Като някоя тинейджърка без да мисля отидохме в тях. Не можех да си позволя хотел з-тото се притеснявах да не ме види някой.Още на вратата ме облада права. След това ме съблече и влязохме във ваната. Сякаш времето беше спряло и не вярвах направо какво ми се случваше. В банята му правих минет, а даже на съпруга си отказвах. След като отидохме в спалнята се започна всичко като на филм. Лиза ме така както никой не го е правил и аз бях се разлоквила цялата. Чука ме навсякъде, но отзад беше много внимателен. Въртя ме насам натам щях да откача. Загубих представа за времето. Учудих се че и аз съм постоянно мокра и готова за още/ със съпруга ми се притривам понякога/Изпразни се върху мен и цялата ме намаза с сперма. Аз не мога да гълтам не ми е приятно иначе и това искаше.Сложи си друг презерватив и пак му правих минет и всичко се започна отначало . След като свършихме дъх не можех да си поема. Къпахме се и изпушихме по една цигара. Чак тогава се замислих как да се върна в къщи и да не се забелязва задоволството ми от изневярата.Не знам дали съм кучка но се върнах в леглото при мъжа си сякаш нищо не е станало.А ми е за първи път!!!Сега стоя и осмислям пак нещата от случилото се предната вечер.Имам розичка на ICQ-то ми днес от моя приятел от чата. Не знам какво да правя. Искам пак да се видя с него , но ме спира и съвестта. А когато се сетя за него нещо ми се обръща в стомаха и веднага искам секс. Може и да се изчукам още веднъж с него за последноSmile
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:27 pm

Това не ми се е случило на мен,а на един мой приятел:
Значи ще говорим с др.именаSmile
Тенко ходеше с една Елка от 2год и половина и знаете ли защо скасаха?!
Защото на панаира Елка казала на Тенко хайде да изпратиш сестра ми Янка,че я е страх и той се съгласил,а бил много пиян.И на входа на къщата той се налапал с нея и влезли в стаята в която спят по принцип двете сестри и почнали да се ебат яко..мрасници а?В същото време Елка се чудела защо приятелят и се бави толкова и решила да отиде да види дали са стигнали и като влязла в стаята си какво да види...хахаха изненадаа Smile Смятайте щом се развикала "Татее,ела да го видиш тоя простак какво прави"хаха
Моят приятел вика,че не съжелява,защотото сестра и била голяма тигрица и аз съм ги виждала и двечките на мен лично не ми харесват много но Янка е по-яка путкаSmile
Аз му викам,че ако бях на неговото място щях да и предложа да прайм тройкаSmile
Какво ще кажете като сапунен сериал а?
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:29 pm

здравейте
аз съм мом4е на 14 години една ве4ер както си играех на компиутара бе6е към 3 4аса ба6та ми се прибра много пиян и запо4на да ми се кара "казах ли ти да си лега6 рано копеленце такова е сега 6е те опрая аз тебе" доиде до мен изкара си кура и ми каза "лапаи го ина4е 6е ти отрежа главата"
аз нямах избор и по4нах да му лапам кура направо ме из4ука в устата
после ми сабу панталонките и ме надупи на биурото и ми каза "сои мирен" и усетих 4епа му как ми се допира до дупката на гъза
и ми вкара кура си в гъза ми и запо4на да ме 4ука яко
много ме боле6е но малко по малко запо4на да ми харесва надърви ми се патката по едно време
ба6та ми ме 4ука6е а аз си биех 4екии
накрая си искара кура и пак ми го пъхна в устата и се исклеси ж устата ми много ми хареса Smile
и така това е моята история дали съм обратен ? маи ми харесва да ме 4укат и да 4укам и 2те ме кефат ама ме и кефи да прая свирки Smile
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:30 pm

Аз съм момче на 18 год. Тренирам баскетбол. Една вечер като сеприбрах в къщи и влезох в хола ни, що да видя баща ми правеше секс с нашата комшийка. Тя беше руса много готина и с много големи цици. Баща ми ме видя и ме викна при него да правим тройка. Сабух си гащите и се бях надървил комшийката ни почна да ми лапа . Аз и се изпразних в устата и се разменихме с баща ми и почнах да я джасам в путката! Тя пищеше от кеф. След това и го заврях в гъза и тя получи луд оргазъм. Накрая с баща ми се изпразнихме върху цялото и тяло и от онази вечер почти всяка вечер идва унас да я оправяме.
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:30 pm

аз сам нормано момиче на 15 год. реших да пробвам с жена. една моя приятелка се нави. в събота родителите и ги нямаше и аз останах у тях за през ноща. кам 1:00 часа пуснахме поро от компа. след като го изгредахме, отидахме в банята и се саблякахме. аз легнах във ваната, а тя седна до мен на колен. извади шишенце с лакочестител и го изсипа в путето ми. адски ме заболя не можех да трая, а я вика чакай. после навря изкуствен пенис в мен и получих най добрия и мощен оргазам на света. БЕШЕ СУПЕР!!!!!!!!!
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:31 pm

здражейте аз съм мом4е на 17 години, от софиа. зна4и много 4есто наблюдавам маиками и ба6тами как се 4укат и това стра6но ме възбужда, бия си 4екий като ги гледам. един ден се прибирах от трнировки (аз съм фотбулист) и бях с мп3-ката и не4ъвах ни6то, влезнах в хола и какво да видя, ба6та ми 4ука маиками с мо6тни тласаци напрао и цепи пи4ката с големия си кур, много се изкефих о4аквах да спрат и да се развикат по мен но за6тастие ба6та ми каза "ела синко" отидох до тях и те ме караха да правим 3ка аз се съгласих разбирасе (кои нормален не се съгласил да 4ука маика си и ба6та си) маика ми ме хвана за кура и запо4на да ми прави свирки докато го надържа ня кокал а ба6та ми я лиже6е през тожа време, после надупих маиками на задна и и го вкарах бавно в пи4ката, тя кре6те6е от кеф, набивах и го ту в ануса ту в путката. ба6та ми пък се изправи пред мен и си изкара масижния кур,аз разбирасе като жсеки нормален 4овек запо4нах да му лапам кура, след това докато 4уках маика си ба6та ми застана зад мен и ми го наби с мо6тен тласък ж гъза - много се изкефих и така на влак се 4укахме здраво , аз маика си , ба6та ми мен после се разменихме аз запо4нах да 4укам ба6та ми (има стра6но як задник) а ба6та ми го набижа6е на маика ми Smile от този ден се ебем постоянно просто неможем да се здържаме, знам 4е е малко извратено но мисля 4е жсеки нормален трябва да опита, успех и пробжаите страхотно е !
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:32 pm

беше отново горещ летен ден .дори късните вечери бяха толкова топли, че не може да бъде .бях вечерта навън и се чудех какво да направя .естествено правеше ми се свирка на някого ,но се чудех на кого.и тъй като не намерих реших да се прибера с такси .но когато влязох в таксито видях момче на около 21-22 години.беше слабо стройно и много красиво ,с къси панталонки и очила.чудех се как да му кажа ,че искам да му направя свирка ,но накрая се реших и му казах :
-искаш ли да ти направя свирка
той ме погледна засмя се и зави на дясно.спря в едно затънтено място,където нямаше никой.извади си пениса погледна ме отново и каза:
-давай!
наведох се и го лапнах .правех му продължително време свирка след което той ми махна главата от хуя си и излезе от колата.каза ми и аз да изляза .подпря ме на колата ,свали ми гащите и ми го вкара .накрая ме накара да падна на колене и да му лапна хуя .след което той се изпразни в устата ми.
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:33 pm

az sam mom4e na 15 godini sled kato si tragvax ot edin kopon nqkoi me xvana az zapo4nax da vikam nonikoi ne 4y te me otvedoxa v gorata i zapo4naxa dame ebat ne bqxa 2 a 6 vseki si podava6e kyra da my dyxam az bqvarzan i lapax no strannoto e 4e mi xaresa posle vsi4ki se izredixa i me naebaxa iztyrixa mi se koi kade nameri v gaza no predimno v ystata i na korema mi sled tova po4akaxa malko az bqx varzan sled 15 minyti se povtori vsi4ko be6e mn qko
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:34 pm

значи седя си аз в нас и се звънна на вратата, отворих и видях една приятелка която често чукам но с нея беше още едно момиче кое за първи път виждам !
Петя (моята приятелка) каза "може ли да влезнем да пийнем по едно кафе, и се усмихна" аз се досетих че искат да ги изчукам, влезнаха те, направих им кафенце, лафихме си, запознах се с момичето Ани се казва
очаквах с нетърпение да ги изчукам, не бях участвал в 3ка до този ден, както си седяхме и Петя ме хвана за кура през панталоните, и започна да го мазажира. приятелката и седна от другата ми страна и започнахме да се целуваме страстно
през това време Петя вече ми правеше свирки, аз започнах да пипам няината приятелка за путенцето, тя си сабу панталоните и аз започнах да я лижа по сочната слова, много ми хареса как стене от кеф
после станах с кур в рука и надупих петя на масата, нацепих и го в путката и започнах да я чукам, тя само викаше да не спирам, после легнах на кревата Ани се качи отгоре и се надена на кура ми а аз лижех путката на Петя след това се изпразних в устанцата им Smile
това за сега е наи-хубавото преживяване, надявам се Петя и нейната приятелка да ме посетят отново и да им скъсам путенцата
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:35 pm

аз съм момче на 15 години,което учи и обича да лапа пишки.Ето моята история,която надявам се да ви хареса.
Беше събота-още един ден ,в който сменях водата на рибите си.Беше хладно и мрачно,и бях сам в къщи.Докато сменях водата се чу ,че портата се отваря-беше приятел,който често идваше да играе на компютъра ми.Той видя,че сменям водата и си го пусна сам.Аз смених водата ,а той изключи компютъра и ми каза:
-ще пуснеш ли видеото?
Знам какво искаше да гледаме,защото и друг път сме го правили.
-ДА-отговорих аз.
Пуснах го и докато гледахме около 10 минути той отново промълва:
-ще ми направиш ли свирка?
-ДА!-казах аз.
Тогава той си откопча дънките и си извади надървения хуй.Аз го хванах с едната ръка и го лапнах.Правех му свирка с бързи темпове,лапайки го докрай.После започнах да му лапам топките,а той ми каза:
-Искаш ли да ти го вкарам?
Аз станах събух си панталоните и извадих вазелина от чекмеджето.Намазах малко ,а той стана .накара ме да се надупя и ми го вкара.Започна да ме ебе много яко.еба ме близо 25 минути след което се изпразни направо в ануса ми.
StickyFingaz

ПисанеЗаглавие: Re: Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz   Пет Окт 23, 2009 9:36 pm

Здравейте. Аз съм на 30 години мъж от София. Това се случи преди една година. Бях на вила с приятели. Запознах се с едно прекрасно момиче която ме уверяваше, че е на 18 години макар и да приличаше на 15г. След сладки приказки се качихме горе в стаята. На леглото седеше нейна приятелка. Русо момиче на видна възраст не повече от 14 години. На въпроса ми: "На колко години си?" Тя отговори, че е на 17:-) Както и да е. Започна да ме целува страстно едното момиче, доста аматиорски. След това тя повика приятелката си и започнаха двете да се пипат, галят адски нежно и да оплитат езиците си. След това едната от тях протегна ръката си и ме подкани да легна при тях. Аз бях вцепенен и се любувах на страхотната гледка. Двете започнаха да ме сабличат. В началото се смутих, а след това започнах да се възбуждам.Останах съвсем без дрехи, след което те се съблякоха, избутаха ме настрана и започнаха да се целуват. Едно от момичетата започна да целува нежно по влажния клитор другото момиче. Тя скимтеше от удоволствие, след това си размениха ролите, а аз само гледах и не вярвах на очите си.След като се насладиха една на друга, двете момичета отново ме придурпаха и започнаха да ми го целуват и смучат. Никога до сега не бях изпитвал подобно удоволствие.Едната застана на задна и аз проникнах дулбоко в нея докато тя лижеше клитора на приятелката си.После и двете застанаха за задна прашка и чуках ту едното дупе, ту другото. За момент се почуствах Султан в харема си:-) Сменяхме различни пози, крещяхме от удоволствие.Момичетата пожелаха да свърша на лицата им и го направих. След това двете се разцелуваха и облизаха лицата си. До тогава всичко това бях виждал само на Порно Филм но ето, че дори го усетих на живо. След като се насладихме един на друг слезнахме да си пием и танцуваме. Едно от момичетата ме помоли да и дам чантата. Тя извади личната си карта и ми я даде. Установих, че е на 14 години. Тя повика и приятелката си за да ми покаже и нейната и какво мислите? ИЗНЕНАДА! Другата беше на 13 ЛОЛ! Почуствах се доста странно. Двете умряха да се смеят. Не мисля, че някога ще забравя това сексуално приключение.

Mrasni Sex Istorii By StickyFingaz

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2